DHL Bratislava (areál VW). Skladník-čka / Manipulant-ka. Ubytovanie zdarma. Mzda 1 190,-Eur. Nástup ihneď!

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
881 - 1 190 EUR/mesiacod 881,- do 1 190,- Eur / mesiac, základná zložka mzdy 881,-Eur plus osobné ohodnotenie a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
-identifikovať každý diel prepočítaním s príslušného protokolu
-nakladať diely do vozíka, na príslušné miesto
-čistenie vozíkov od neporiadku pred naložením dielov do vozíka
-pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov

Bližšie informácie na tel.čísle: 0917 639 929

Pozrite si video k pracovnej pozícií:

Dlhodobá pracovná perspektíva.

Trvalý pracovný pomer so stabilným zárobkom.

Zaujímavé platové podmienky.

Individuálny prístup na prvom mieste.

Starostlivosť koordinátorom 24/7.

Ubytovanie zdarma.

Skúšobná doba.

Mesačný dochádzkový bonus.

Mesačné osobné ohodnotenie.

Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

Stravné lístky v hodnote 3.83€.

Pravidelné zálohy.

Motivačný Sociálny program.

Pracovný odev.

Zaškolenie v tréningovom centre počas, ktorého už zarábate.

Osobná právna poradňa zdarma.

Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu.

S našim automobilovým partnerom sa vyznačujeme stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

TEMPO je priamo v závode s ústretovým tímom online 24/7.

Zašlite životopis alebo sa informujte na 0917 639 929, či nechajte odkaz SMS.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Najväčšia logistická spoločnosť DHL.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (robia sa drogové testy)
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4017306  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 881 EUR/mesiac