Výrobný pracovník Volkswagen. Bonus 200,-€. Mzda až 1 350,-€.

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
981 - 1 350 EUR/mesiacmesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 981,- €, plus príplatky za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie do výšky 30% a nástupný bonus 200,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilné pracovné miesto s výborným platom a pracovnými podmienkami.

• Montujete káblové zväzky, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov
• Výrobná linka vo viaczmennej prevádzke

Práca je vhodnejšia pre mužov.

Zašlite nám svoj životopis. Dohodnite si pohovor ešte dnes.
Ak si donesiete so sebou kamaráta, my Vás finančne odmeníme!!

Nástupný bonus 200,- €.

Plynulý rast platu a kariérny postup.

Doprava na pracovisko.

Ubytovanie.

Výhodné stravovanie bezhotovostne s denným kreditom 7,- €

Pravidelné zálohy.

Individuálny prístup na prvom mieste.

Skúšobná doba.

Motivačný Sociálny program.

Starostlivosť koordinátorom 24/7.

Osobná právna poradňa zdarma.

Bez požiadavky na odbornú prax.

S našim automobilovým partnerom sa vyznačujeme stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

TEMPO je priamo v závode s ústretovým tímom online 24/7.

Zašlite životopis alebo sa informujte na 0905 88 22 88, či nechajte odkaz SMS.

Úspešní idú s nami, rozhodnite sa správne.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 29 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (robia sa drogové testy)
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4000812  Megjelentetés dátuma: 17.11.2020  Alapbér (bruttó): 981 EUR/mesiac