Manipulačný pracovník

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,90,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačný pracovník do výroby polystyrénu k strojím zariadeniam, manipulácia s vyrobeným výrobkom, bežné údržbárske práce.

Výroba EPS.

Nástup ihneď alebo dohodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TEMPO je jednotkou medzi poskytovateľmi personálnych služieb od roku 1993 v automobilovom priemysle nielen na Slovensku. Viac ako 25 rokov stability a skúseností doma i vo svete. A vďaka tomu tvoríme procesy, či nastavujeme partnerom stratégie - vývoj nezastavíte. Ale Tempo je najmä slovenskou spoločnosťou pre ľudí, kde ich spokojnosť je skutočne najdôležitejšia. Preto komunikujeme vždy otvorene, úprimne a s rešpektom k ich potrebám. Veríme, že korektným a priateľským prístupom vytvárame vzájomnú dôveru a chránime istotu predovšetkým pre človeka. Preto vieme ponúknuť viac ako ktokoľvek iný.

Všetci a všetko je podriadené heslu: "tvoja spokojnosť je náš cieľ!"
... za úspešnou firmou stojí spokojný zamestnanec.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8349/2004-OSS 45/2004)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3655426  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,90,- €