Produktový fotograf

KONDELA s.r.o.

Miesto práce
Krásna Hôrka, Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacpodľa doterajšej praxe a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aranžovanie produktu pred fotografovaním
- obsluha štúdiových svetiel
- fotenie produktov v ateliéri pomocou fotorobota

- možnosť realizácie a práca na zaujímavých projektoch
- zaškolenie a následné vzdelávanie
- priateľský, mladý kolektív
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup nábytku a bytových doplnkov z našej ponuky
- firemné spoločenské akcie
- zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručnosti
- koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- možnosť príspevku zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
- Stravné lístky
- Prémie, odmeny
- Vernostná odmena za odpracované roky
- Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.
Miesto výkonu práce je Krásna Hôrka 292 - Tvrdošín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy

- Obsluha zrkadlovky
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- estetické cítenie a priestorové vnímanie
- Kreativita, grafické cítenie
- Samostatnosť, flexibilita

Silná a úspešná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3631732  Megjelentetés dátuma: 31.3.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac