Assistent TPV

Templar Metal s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 1, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 7,5€/hodina(pri živnosť) na pracovnovm pohovore upresníme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická príprava výroby na základe požiadaviek zákazníka a výkresovej dokumentácie(solidworks), projektove management. Práca so systémom HELIOS ORANGE(sql based),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s kreslením výkresovej dokumentácie(solidworks), znalosť práce so systémom HELIOS (TPV príprava výroby) je vyhoda, tvorba technologických postupov.

Sme spoločnosť 70+ pracovnikov zaoberajúca sa výrobou strojárenských súčiastok malo-sériove, pre rôzne oblasti priemyslu, rýchlo rastúca.
ID: 2142969  Megjelentetés dátuma: 3.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 7,5€/hodina(pri živnosť) na pracovnovm pohovore upresníme