Zvárač

Templar Metal s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 1, Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 8 EUR/hod(zivnost), pri pohovore upresníme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových konštrukcií a nádob metódov TIG 141 a zváračov Al(hliník) podľa výkresovej dokumentácie. Finalizácia výrobkov, čistenie zámočnícke práce

Prijmeme zváračov s platným zváračským preukazom, certifikát (štátna skúška) zváranie 141.Certifikat nie je podmienkou je výhodou. Po nástupe bude nutné si certifikát urobiť. Pri pohovore bude uchádzač preverený pracovnou skúškou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti so zváraním metódou TIG141 certifikát EN-9606-2:2005 certifikát nie je podmienkou je výhodou.

Sme spoločnosť 70+ pracovnikov zaoberajúca sa výrobou strojárenských súčiastok malo-sériove, pre rôzne oblasti priemyslu, rýchlo rastúca.
ID: 2027121  Megjelentetés dátuma: 17.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 8 EUR/hod(zivnost), pri pohovore upresníme