Specialista zákaznického servisu s němčinou

Teleperformance CZ, a.s.

Místo práce
Erno Košťála 870, Pardubice III, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000 € + 200 € v bonusech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění zákaznické podpory pro německou pobočku největšího on-line shopu na
světě
- vyřizování hovorů klientů, kteří se dovolali na zákaznickou linku
- zajišťování emailové korespondence a chatu
- administrativa v interním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

– stravenky, 25 dní dovolené, jazykové kurzy, zvýhodněný tarif na volání, firemní snídaně, akce pro zaměstnance, vysoké bonusy za věrnost/doporučení, Multisport kartu
- V případě přistěhování se za prací poskytujeme příspěvek 20.000,- Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- znalost německého jazyka alespoň na úrovni B2
- výborné komunikativní dovednosti, příjemné jednání
- dobrou orientaci na internetu
- časovou flexibilitu (2-3x týdně odpolední směna)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 65 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.
ID: 3414917  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € + 200 € v bonusech