Telefonický operátor

Telemarketing s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 3 €/hodinu a motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti
- telefonická prezentácia a predaj produktov
- komunikácia s klientom
- práca v skvelom tíme

- pracovná doba pondelok - piatok od 8:00 do 15:30
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- naša priemerná mzda je niekoľkonásobne vyššia než fix
- včas platená výplata a bonusy, stravné lístky
- získanie zručností v komunikácii a predaji
- zamestnanecké zľavy na produkty
- práca v príjemnom pracovnom prostredí v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od našich kolegov očakávame
- chuť pracovať
- orientáciu na výsledky
- chuť zlepšovať sa

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu 20 rokov. Poskytujeme profesionálne telemarketingové služby na Slovensku, v Litve a Slovinsku. S našimi partnermi pôsobíme v Estónsku, Lotyšsku a Chorvátsku.
Aj počas náročného obdobia sme poskytovali a poskytujeme svojim zamestnancom nepretržite stabilnú a úspešnú prácu.

nájdete nás na: www.telemarketing.lt/sk/

Staňte sa súčasťou úspechu našej firmy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3275684  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 3 €/hodinu a motivačná zložka