Call center operátor

Telemarketing International Kft.

Miesto práce
Fehérvári út 75, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
08.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda+odmena,cca. 900-100 Euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Prijímanie objednávok
-Dodržiavanie stanovených štandardov komunikácie
-Zadávanie obejdnávok do interného systému
-Kontaktovať vlastných zákazníkov za účelom predaja

To čo Vám ponúkame

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca z domu(ideálne aj pre mamičky,ktoré majú malé dieťa)
- Priatelská atmosféra
 -Školenia
 -Jasne stanovený provízny systém fix+provízia (v 8h na základe predaja priemerná mzda 500 Euro-600 Euro)
- Pružná pracovná doba (4h,6h alebo 8 h)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predaj po telefóne

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

 -Dobrá komunikačná schopnosť
 -Ovládenie práce s počítačom
 -Znalosť maďarského jazyka na komunikačnej úrovni
- Znalosť Slovenského/Českého jazyka na vysokej úrovni
- Počítač,internet,headset

O našej spoločnosti
MediaShop pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2007 v oblasti direkt marketingu. Naše produkty ponúkame hlavne prostredníctvom televíznych spotov. Ponúkané výrobky zaberajú širokú škálu zamerania od kuchyne, cez dielňu, až po záhradu. Ich prvotriednu kvalitu zaručuje prísny systém kontroly kvality, ktorý zahrňuje odborný a starostlivý výber produktov, ich dôkladné testovanie, a tiež systematické spracovanie pripomienok kupujúcich.

Filozofiou našej firmy je vyhľadávať, predstavovať a predávať mimoriadne produkty s nevšednými vlastnosťami a výkonom, ktoré poskytujú ľuďom užitočné plus, pohodlie, ušetria čas a peniaze. Vlastnosti týchto produktov možno náležite vysvetliť a priblížiť prostredníctvom televízneho spotu. Firma MediaShop sa preto rozhodla pre predaj formou direkt marketingu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3330293  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda+odmena,cca. 900-100 Euro brutto