Junior Video Maker

Telegrafia, a.s.

Miesto práce
Lomená 1, Košice
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800€ -1500€ v závislosti od vhodnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia, ktorá zahŕňa činnosti spojené s tvorbou jednoduchých, atraktívnych a efektívnych videí.

• Koncepcia, kreatívny návrh a výroba produktových videí a video návodov
• Návrhy spôsobu točenia, strihu, ozvučenia...
• Produkčné a postprodukčné práce (tvorba videozáznamov, strih, úprava, titulkovanie, zvučky, predely, ...)
• Práca s Adobe softwarom (Adobe After Effect, Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator)

• Sociálny program spoločnosti (Deň detí, Vianočný večierok, Mikuláš pre deti, Teambuildingy, Poukážky na športové aktivity)
• Vzdelávací program spoločnosti (napr. výučba cudzích jazykov priamo v priestoroch spoločnosti, certifikácia v oblasti IT)
• Dobré pracovné prostredie (pružná pracovná doba, deň plateného voľna navyše 31.12.)
• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
• Moderné technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, referentské vozidlá)
• Príjemné pracovné prostredie neďaleko centra
• Príspevok na dochádzanie do zamestnania (14 km a viac)

Výberové konanie bude prebiehať v troch kolách. Prvé kolo prebieha bez účasti uchádzačov. Úspešní uchádzači z prvého kola budú pozvaní na osobné pohovory. Tretie kolo prebehne opäť bez účasti uchádzačov. Do životopisu je potrebné uviesť aj ODKAZ NA VIDEO UKÁŽKU VAŠEJ PRÁCE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý

• Kreatívne vnímanie - kreatívna práca s kamerou
• Samostatný prístup k práci
• Flexibilita - schopnosť meniť vlastný štýl strihu podľa konkrétnych projektov, ochota učiť sa
• Zodpovednosť a precíznosť - pozorná kontrola vykonaných prác
• Kreatívny potenciál (nápady, námety, scény, scenáre...)
• Prehľad vo svete video marketingu

Spoločnosť Telegrafia je celosvetovým lídrom na trhu varovných, vyrozumievacích a monitorovacích systémov so sídlom v Košiciach a dosahom do celého sveta. Disponuje vlastným vývojovým centrom, vybaveným najmodernejšími technológiami, priamo v srdci spoločnosti. Súčasťou spoločnosti je aj tím špecialistov v oblasti podnikových informačných systémov, ktorých cieľom je navrhovať ERP riešenia založené na špičkovom softvéri Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Rozdelení do oddelení no fungujúci ako jeden celok. Aj to je dôvodom prečo produkty spoločnosti Telegrafia nájdete vo viac ako 90-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3531520  Megjelentetés dátuma: 5.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ -1500€ v závislosti od vhodnosti kandidáta