Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný zástupca/Biznis špecialista/

TELECO, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
6.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
660 - 2 000 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie, oslovovanie a navštevovanie firemných klientov
- návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia
- silná orientácia na akvizíciu vo firemnom sektore
- zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov
- príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií
- príprava a uzatváranie zmlúv
- budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
- starostlivosť o existujúcich klientov
- pravidelný reporting
- zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít

- podpora nadnárodnej značky, práca v modernom a dynamickom prostredí
- zaškolenie, priestor pre sebarealizáciu a profesionálny rast
- zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón
- výhody operátora O2 Slovakia s.r.o.
- jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP/SZČO + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena, podľa výkonu na mesačnej báze

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenčine spolu s motivačným listom e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. 1-ročná prax v oblasti priameho predaja podmienkou
- prax v telekomunikačnom segmente, prehľad na telekomunikačnom trhu sú výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- orientácia na zákazníka a výsledok z predajných aktivít
- príjemné a profesionálne vystupovanie, komunikačné zručnosti, samostatnosť a flexibilita
- na pozícii obch. zástupcu je k dispozícii služobné auto, notebook a mobilný telefón

Spoločnosť TELECO, s.r.o. je franchisovým partnerom spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu mobilnej komunikácie na Slovensku a v ČR pod značkou O2.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1462798  Megjelentetés dátuma: 16.8.2021  Alapbér (bruttó): 660 EUR/mesiac