Servisní technik dřevoobráběcích strojů

TEKMA, spol. s r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 2 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Servisní technik provádí záruční a pozáruční servis strojů, instalaci a školení obsluhy zákazníků.

Baví vás v rámci zaměstnání cestovat po celé České a Slovenské republice a ne sedět v kanceláři?

Česká a Slovenská republika (práce vyžaduje cestování), centrála Farského 5, Brno Tuřany ČR

Druh pracovního poměru
• plný úvazek

Aby se Vám na pozici dobře vedlo, budete potřebovat
• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojním nebo elektro
• praxe v oblasti servisu obráběcích strojů
• velmi dobré mechanické schopnosti, znalost CNC obráběcích strojů
• komunikativnost, obratnost a schopnost pro pochopení požadavků zákazníka
• ochota denních cest k zákazníkům v rámci ČR a SR bez nutnosti denního dojíždění do sídla společnosti
• schopnost samostatné práce
• znalost práce s PC
• ochotu dalšího vzdělávání
• nutná komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny slovem i písmem (technická podpora dodavatele)
• řidičský průkaz skupiny B
• vedení příslušné dokumentace o servisních úkonech v ERP systému

Jazykové znalosti
• nutná komunikativní znalost angličtiny - nutná podmínka - slovem i písmem (technická podpora dodavatele)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co společnost nabízí
• příležitost profesionálního vývoje a rozvoje v oboru
• zajímavou mzdu dle praxe a schopností
• HPP na dobu neurčitou
• odborné školení a certifikace přímo v školicích centrech u našich zahraničních dodavatelů
• auto, notebook, tablet, telefon
• pracoviště: celá ČR a SR, centrála Brno Tuřany
• nástup: možný ihned / nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

dřevoobráběcí stroje , CNC stroje a zařízení

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TEKMA působí na trhu již od roku 2005 jako významný dodavatel dřevoobráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník a jiné kompozitní materiály. Jsme výhradním obchodním zástupcem firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pro Českou a Slovenkou republiku. V naší široké nabídce máme mnoho dalších strojů a technologií umožňujících požadované řešení a optimalizaci nákladů s důrazem na vysokou kvalitu finálních výrobků.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3630254  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 2 000