Brigádnik - študent maloobchodnej predajne TEDi - Banská Bystrica

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,8 EUR/hod.3,80 € / hodina + stravný lístok v hodnote 4,80 € (v prípade odpracovania 4 hodín).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme šikovných študentov na vykladanie a ukladanie tovaru v našej predajni.

Stravný lístok aj pre študentov v hodnote 4,80 € / 1 ks, pri odpracovaní aspoň 4 hodín.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, alebo nám prineste Váš životopis priamo na predajňu: TEDi Betriebs, s.r.o., ul. 29. augusta 37, Banská Bystrica. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Do predmetu správy žiadame uviesť, na ktorú pobočku reagujete. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ak ste študent, ktorý si chce privyrobiť, je tu príležitosť práve pre Vás. Očakávame príjemné vystupovanie a chuť pracovať v peknom prostredí.
Ponúkame: 3,80 € / hodina + stravný lístok v hodnote 4,80€ (po po odpracovaní 4 hodín).

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Jenčová Schoenfeld
E-mail: poslať životopis
ID: 3824740  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,8 EUR/hod.3,80 € / hodina + stravný lístok v hodnote 4,80 € (v prípade odpracovania 4 hodín).