Mechanik nákladných vozidiel

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR v čistom / týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanikov pre nákladné vozidlá - kamióny, ktorí budú vykonávať jednoduché práce ako sú:
- výmena chladiacej kvapaliny
- výmena brzdových platničiek
- výmena filtrov, oleja, atď.

- Holandská pracovná zmluva
- Dobrá mzda
- Dobré ubytovanie
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaujímavá práca

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Oprava a servis nákladných vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie v odbore automechanik/mechanik nákladných vozidiel
- Niekoľkoročná prax

Hľadáme kandidátov "tímových hráčov", ktorí majú záujem o prácu v motivovanom tíme.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2667241  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 EUR v čistom / týždeň