Vodár, inštaláter do Holandska, ponúkame jazykový kurz a Holandský certifikát pre vodoinštalatérov

Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od februára hladame sikovných a skúsenych vodoinstalatérov, vodárov na dlhodobu (celerocnú a dlhsie) robotu v Holandsku.
Ponúkame:

- Skolenie a Holandský certifikát pre vodoinstalatérov vodoinstalaterstva
- Jazykový kurz Holandciny
- Ubytovanie zabezpecené a platené
- Auto od firmy
- Holandskú zmluvu a dobrý plat

Na podrobnosti a vysky mzdy sa prosím ozvite na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

instaláter

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Potrebné:
- Min. 3 roky prax ako vodoinstaláter
- Jazykove znalosti Anglického alebo Nemeckého jazyku
- Moznost pracovat v holandsku minimálne 1,5 rok.

Techvisie je holandská pracovná agentúra so špecializáciou na technické profesie. Pôsobíme na holandskom trhu už vyše 17 rokov. Špecializujeme sa na sprostredkovanie práce v oblasti elektronického a elektrotechnického, stavebného, strojárskeho a výrobného priemyslu.
Vlastníme všetky potrebné osvedčenia o poskytovaní dobrých platobných podmienok v zhode s Holandskými zákonmi ako aj certifikáty – NEN 4400-1 a VCU. Techvisie je členom NBBU a tiež sme obdržali certifikát o kvalitnom ubytovaní – Certified Flex Home.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3272649  Megjelentetés dátuma: 2.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac