Cenár/cenárka VZT

TECHTEAM, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 17, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Štúdia podkladov (výkazov výmer, projektovej dokumentácie) pre spracovanie cenovej ponuky,
• Spracovávanie výkazu výmeru pre profesiu VZT, ak nie je výkaz výmer poskytnutý,
• Kontrola správnosti poskytnutého výkazu výmeru s projektovou dokumentáciou pre danú akciu v súťaži,
• Rozposielanie žiadostí o dopyt pre profesiu VZT na jednotlivé komponenty a zariadenia,
• Rozposielanie žiadostí o spracovanie cenovej ponuky pre profesie Ústredné vykurovanie, Meranie a regulácia, Odvod dymu a tepla,
• Skompletizovanie dopytovaných komponentov a zariadení pre spracovanie cenovej ponuky,
• Skompletizovanie všetkých požadovaných profesií na danú akciu v súťaži,
• Dohľad nad vývojom súťaže spracovaných cenových ponúk stavebných firiem, pre ktoré boli cenové ponuky vypracované,
• Aktualizácie cenových ponúk,
• Rozposielanie podkladov pre výber dodávateľa do tendra
• Chrániť životné prostredie

stravné lístky
firemné akcie
príjemné prostredie
mladý kolektív
profesný rast
zamestnancké výhody
motivujúce finančné ohodnotenie
dlhodobá práca
školenie a vzdelávanie

Zašlite nám prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na našu emailovú adresu, prípadne na adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Práca je vhodná aj pre ZŤP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, precíznosť, presnosť, flexibilita, ochota pracovať v mladom kolektíve a tímovo, chuť ďalej sa vzdelávať

TECHTEAM s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia, kúrenia, merania a regulácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4067105  Megjelentetés dátuma: 7.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac