člen skupiny KLIMAK

www.technov.sk

Operátorka výroby tlmičov

TECHNOV, s.r.o.

Miesto práce
Rumanová
Termín nástupu
ASAP
1 090 EUR/mesiacBrutto mzda minimálne od 1200, 00 EUR , príplatky v zmysle legislatívy, dochádzkový bonus, odmeny, ostatné zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práce pri výrobe tlmičov hluku
• Vykonávanie všetkých činností súvisiacich s pracovnou pozíciou na základe pokynov nadriadeného
• Manipulácia s materiálom a hotovými výrobkami v procese výroby v súlade s technologickými postupmi
• Udržiavanie pracoviska
• Zodpovednosť za kvalitu odvádzanej práce

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, prosíme zaslať životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • spoľahlivosť
  • zručnosť
  • precíznosť
  • tímovosť

Spoločnosť TECHNOV s.r.o., bola založená v roku 2007 s hlavným predmetom činnosti - výroba VZT komponentov a výrobkov z kovov. Od svojho vzniku neustále napreduje, rozširuje produkciu o nové portfóliá, expanduje i na zahraničné trhy. Svoju výrobnú činnosť realizuje v novom modernom výrobnom komplexe. Ten svojou kapacitou, technologickou a personálnou základňou poskytuje možnosti rozšírenia i na ďalšie oblasti priemyselnej výroby a poskytované služby.
V súčasnosti je v spoločnosti na TPP zamestnaných 187 zamestnancov.
Zamestnanci, profesionalita ich práce, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota čeliť novým výzvam, sú jedným z hlavných článkov, ktoré umožňujú rast spoločnosti.
Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, čakáme na Vašu spätnú väzbu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3598614  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 090 EUR/mesiac