člen skupiny KLIMAK

www.technov.sk

Vedúci prevádzky - lakovne

TECHNOV, s.r.o.

Miesto práce
Rumanová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR brutto + motivačné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme vedúceho novootváranej prevádzky lakovne
Náplň práce :
  • riadenie a organizácia prevádzky práškovej lakovne
  • vedenie cca 15 podriadených
  • prideľovanie pracovných úloh
  • operatívne riešenie problémov, preventívne opatrenia
  • optimalizácia logistických procesov
  • navrhovanie riešení a zefektívňovanie činnosti lakovne

  • zázemie stabilnej a expandujúcej spoločnosti
  • samostatnosť a kompetencie
  • práca v mladom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • sociálny program
  • podpora vzdelávania

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, prosíme zaslať životopis spolu s motivačným listom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax v odbore práškového lakovania min. 2 roky
  • užívateľskú znalosť MS Office
  • primerané komunikačné, obchodné a prezentačné zručnosti
  • skúsenosti s vedením tímu výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť TECHNOV s.r.o., bola založená v roku 2007 s hlavným predmetom činnosti - výroba VZT komponentov a výrobkov z kovov. Od svojho vzniku neustále napreduje, rozširuje produkciu o nové portfóliá, expanduje i na zahraničné trhy. Svoju výrobnú činnosť realizuje v novom modernom výrobnom komplexe. Ten svojou kapacitou, technologickou a personálnou základňou poskytuje možnosti rozšírenia i na ďalšie oblasti priemyselnej výroby a poskytované služby.
V súčasnosti je v spoločnosti na TPP zamestnaných 187 zamestnancov.
Zamestnanci, profesionalita ich práce, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota čeliť novým výzvam, sú jedným z hlavných článkov, ktoré umožňujú rast spoločnosti.
Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, čakáme na Vašu spätnú väzbu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daša Galbavá Chnápková
Tel.: +421911277616
E-mail: poslať životopis
ID: 3573442  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 EUR brutto + motivačné zložky mzdy