Obchodný/kongresový manažér

TECHNOPOL SERVIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava - Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie ponúk kongresových a cateringových služieb v súlade s potrebami a požiadavkami klienta, príprava cenových kalkulácií
- vedenie obchodných rokovaní, prezentovanie ponuky služieb spoločnosti
- organizačné zabezpečenie konferencií, spoločenských akcií a rôznych podujatí pre klientov, kontrola ich priebehu, získavanie a vyhodnocovanie spätnej väzby od klientov
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcou klientelou
- monitoring trhu a sledovanie najnovších trendov v oblasti kongresovej turistiky, cateringu, gastronómie
- spolupráca pri návrhu a tvorbe obchodnej stratégie v oblasti kongresových, cateringových a gastronomických služieb
- spolupráca pri návrhu postupov vedúcich k zvýšeniu produktivity predaja služieb
- administratívne činnosti súvisiace s výkonom funkcie – evidencia plánovaných akcií pre klientov, rozpisy akcií na základe rezervácií, príprava objednávok, zmlúv a podkladovej dokumentácie k fakturácii, vedenie a aktualizácia databázy klientov a realizovaných akcií
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- moderné pracovné prostredie
- stravovanie vo vlastnej firemnej reštaurácii

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme zaslať životopis.

Poskytnutím osobných údajov zahrnutých v životopise, príp. v ďalších osobných materiáloch, odosielateľ dáva súhlas s ich spracovaním pre účely predmetného výberového konania v spoločnosti Technopol Servis, a.s., v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Materiály všetkých neúspešných uchádzačov budú po skončení výberového konania zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Technopol Servis, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- NUTNOU PODMIENKOU sú preukázateľné praktické skúsenosti na pracovnej pozícii obchodného charakteru v trvaní minimálne 2 roky
- praktické skúsenosti s akvizičnou činnosťou, vedením obchodných rokovaní, prezentáciou produktov
- praktické skúsenosti s prípravou cenových kalkulácií
- praktické skúsenosti s organizáciou akcií pre klientov
- veľkou VÝHODOU sú praktické skúsenosti s ponukou a zabezpečením cateringových akcií
- pokročilá znalosť anglického jazyka – porozumenie a spracovanie písaného textu, zvládnutie ústnej komunikácie s klientom
- dynamická a flexibilná osobnosť s výrazným proklientským prístupom, schopnosťou zistiť potreby klienta, pochopiť jeho požiadavky a pružne reagovať v prípade zmenených požiadaviek
- osobnosť s ústretovým prístupom, profesionálnym vystupovaním a správaním
- osobnosť s vysokým stupňom pracovnej samostatnosti, dobrými organizačnými, prezentačnými a vyjednávacími schopnosťami

Technopol Servis a.s, je spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu, ktorá poskytuje komplexné riešenia pre uspokojovanie aj tých najnáročnejších potrieb svojich zákazníkov v oblastiach kongresových a reštauračných služieb, cateringu, prenájmu kancelárskych a iných nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2767408  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Platové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí.