Prevádzkový elektrikár

TechnoNova s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
5,3 EUR/hod.Plus prémie až do výšky 20 % a príplatky za pohotovosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika el. porúch a ich oprava na výrobných strojoch
- oprava a údržba el. rozvodov
- kontrola a oprava el. pohonov
- preventívna kontrola el. zariadení
- opravy el. ovládaní žeriavov
- opravy klasických obrábacích strojov
- opravy stykačov, skriniek zariadení a elektrického náradia
- odstraňovanie bežných porúch a drobné opravy

- mesačné prémie do výšky 20 %
- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
- školenia a podpora spoločnosti
- stravovanie v závodnej jedálni

V prípade záujmu zašlite e-mailom žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú zaradení do výberového konania a termín výberového konania im včas oznámime.
Uchádzačom, ktorí nepostúpili do užšieho výberu ďakujeme za záujem a zároveň im oznamujeme, že ich materiály budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle § 22 vyhl. č. 508/2009 Z.z. a vyššie - nutné!
- skúsenosti s opravami strojov - výhoda
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť, zodpovednosť, technický talent, flexibilita

Strojárska výroba pre farmaceutický, chemický aj petrochemický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4099469  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 5,3 EUR/hod.