Lineleader na linke povrchovej úpravy

AR SHELVING, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
3,36 - 4,03 EUR/hod.Variabilná zložka mzdy min. 150 EUR / mesiac, plus zákonné príplatky za zmennosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a organizovanie ľudí v tíme na linke povrchovej úpravy,
  • zadávanie údajov a spotreby materiálu do výrobného softvéru,
  • príprava pre vyskladňovanie,
  • ovládanie linky povrchovej úpravy,
  • udržiavanie poriadku na pracovisku,
  • spolupráca s majstrami a kvalitármi,
  • práca v nepretržitej prevádzke

  • stravné lístky v hodnote 5,70 EUR/1 ks pri práci v 12-hodinových zmenách plne hradené zamestnávateľom
  • letný a zimný bonus
  • bonusy podľa ZP a platnej KZ

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti, zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze spoločnosti AR SHELVING, s.r.o. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

  • oprávnenie na vedenie VZV typu I. W1 výhodou,
  • prax s prácou na linke povrchovej úpravy výhodou
  • skúsenosti s vedením ľudí výhodou,
  • zodpovednosť, včasnosť plnenia zadaných úloh, samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu a náročným podmienkam

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a riešením skladovacích regálových systémov určených pre veľké obchodné distribučné centrá a patrí medzi popredných európskych dodávateľov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1740608  Megjelentetés dátuma: 14.10.2020  Alapbér (bruttó): 3,36 EUR/hod.