Trainee s technickým vzdelaním

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
4,95 EUR/hod.4,95 € nástupná mzda ( 4,50€ zákl.hod.mzda + 0,45€ 10% tímový bonus) + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus nad 10%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našich radoch privítame absolventa VŠ technického alebo strojárskeho zamerania, ktorý si plne uvedomuje, že získanie univerzitného diplomu je len odrazovým mostíkom pre získavanie ďalších vedomostí, skúseností a zručností.

Hľadáme človeka, ktorý rád:
• analyzuje dáta: detailne a precízne
• pracuje s excelom, powerpointom aj iným softwarom
• rozmýšľa logicky, strategicky, s nadhľadom
• komunikuje anglicky
• prax vo výrobnom podniku veľkou výhodou (automotive: kvalita, inžiniering, proces, výroba)
• skúsenosť s technickou dokumentáciou výhodou

- 13. / 14. plat spolu vo výške 130%
- Príspevok na rekreáciu
- Príspevok na športovú činnosť dieťaťa
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Bonus za lojalitu / odpracované roky v spoločnosti (po 2,5 roku v sume 225€)
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Pravidelné nabíjanie benefitnej elektronickej karty Doxx na kvartálnej báze
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Zvýhodnené vstupy na Zimný štadión, Mestské kúpalisko a Aquatermal Dolná Strehová
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia, podpora športových a rekreačných aktivít zamestnancov
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.
OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- presnosť až precíznosť,
- orientácia na prácu v tíme,
- flexibilita a chuť učiť sa,

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3880781  Megjelentetés dátuma: 4.6.2020  Alapbér (bruttó): 4,95 EUR/hod.