Odborný technický pracovník

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
960 - 1 060 EUR/mesiacK základnej mzde môže byť priznané osobné ohodnotenie od 100,-EUR vyššie. Základná zložka mzdy môže byť upravená podľa vzdelania a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť
- skúšanie, posudzovanie a overovanie stavebných výrobkov
-vykonávanie inšpekčnej činnosti
-vykonávanie posudkovej a expertíznej činnosti
-spracovanie výstupných dokumentov
- obsluha skúšobných strojov a zariadení

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti
- pravidelné mesačné motivačné finančné odmeny
- úprava mzdy po skončení skúšobnej doby
- gastro lístky alebo poskytnutie stravovania za zníženú cenu
- vyplácanie všetkých príplatkov zo zákona
- pružný pracovný čas
- týždeň dovolenky naviac resp. dovolenka 6 týždňov
- poskytnutie pracovného voľna na štúdium
- intenzívna podpora pri zvyšovaní kvalifikácie
- príjemný a ochotný kolektív
- možnosť kariérneho rastu

Žiadosť vr. profesijného životopisu (bez fotografie) Vás poprosíme zaslať e-mailom na: [email protected].
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Osobné údaje neprijatých uchádzačov budú zlikvidované po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné a technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vhodného kandidáta na prácu v stavebnom odbore na samostatné riešenie pridelených úloh a kontakt so zákazníkmi.
Vybraného kandidáta riadne zaškolíme a budeme mu nápomocní vždy keď bude potrebovať.

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4170847  Megjelentetés dátuma: 28.9.2021  Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac