Pracovník strážnej služby - vlastná ochrana

Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o.

Miesto práce
Ružinov
Termín nástupu
01.11.2018
510 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie až do výšky 160,- EUR + príplatky za nadčas, nočnú prácu, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana majetku v zmysle platných právnych a interných predpisov, hlásna služba pri mimoriadnych udalostiach a prvotné úkony pri vzniku mimoriadnych udalostí a pohrôm.
Zmenový režim - 12 hodinové zmeny.

týždeň dovolenky naviac, poskytnutie 2 stravných lístkov za jednu zmenu, práca v čistom reprezentatívnom prostredí, pravidelný mesačný príjem a vyplácanie všetkých zákonných príplatkov, práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme prax v SBS minimálne 2 roky.
Žiadosť s profesijným životopisom zasielať e-mailom na adresu [email protected] alebo poštou na adresu Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o., personálny referent, Studená 3, 821 04 Bratislava. Vopred ďakujeme za všetky ponuky avšak na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Spôsobilosť v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti v platnom znení – preukaz typu S, ďalej spoľahlivosť, chuť pracovať a zodpovedné plnenie pracovných povinností

Spoločnosť vykonáva technické posudzovanie a posudzovanie nemennosti parametrov stavebných výrobkov v zmysle zákona č. 133/2013 Z.z. o stavebných výrobkov a nariadenia EPaR (EÚ) č. 305/2011, certifikáciu systémov manažérstva, certifikáciu výrobkov, skúšobnícku činnosť, inšpekčnú činnosť, výskumno-vývojovú činnosť, expertíznu a znaleckú činnosť a vykonáva ďalšie odborné technické činnosti (pozri www.tsus.sk).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3490785  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 510 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie až do výšky 160,- EUR + príplatky za nadčas, nočnú prácu, sviatky