Vodič, strojník

Technické služby Mesta Svit

Miesto práce
Svit
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
623 EUR/mesiacplat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov (podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe v predchádzajúcich zamestnaniach), výhody plynúce z uvedeného zákona a vyššej kolektívnej zmluvy, jedálne kupóny, pravidelné mesačné odmeny, možnosť mimoriadnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha nákladného motorového vozidla, strojnícky preukaz výhodou

týždeň dovolenky naviac, ochrana kolektívnou zmluvou, príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

3

psychotesty, lekárska prehliadka, základná kvalifikácia a pravidelný výcvik, odolnosť voči stresu, všestrannosť so záujmom učiť sa, asertivita, kreativita myslenia

Technické služby Mesta Svit sú mestskou príspevkovou organizáciou, ktorá má svoju právnu subjektivitu. Zriaďovateľom TS Mesta Svit je Mestské zastupiteľstvo mesta Svit v súlade so zákonom č. 369/1990 Zb. § 4 a § 11 o obecnom zriadení v znení platných právnych predpisov. Vedením TS Mesta Svit je Mestským zastupiteľstvom vymenovaný riaditeľ, ktorý navonok zastupuje organizáciu.

Poslaním TS Mesta Svit je v súlade so záujmami a potrebami mesta a v rozsahu ustanovenom príslušnými všeobecne záväznými nariadeniami mesta Svit zabezpečovať verejnoprospešné služby. Základnými činnosťami na území mesta Svit sú:

vývoz a likvidácia domového odpadu a jeho triedenie
údržba miestnych komunikácií
čistenie mesta
údržba a tvorba verejnej zelene
údržba verejného osvetlenia
pohrebné a cintorínske služby
služby kompostárne
ostatné služby
ID: 4074060  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac