Pracovník na pozícii starostlivosti o mestskú zeleň - riadiaci referent na úseku starostlivosti o mestskú zeleň a čistotu

Technické služby mesta Galanta

Miesto práce
kpt. Nálepku 1494/39, okres Galanta
Termín nástupu
26.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje a riadi práce strediska č. 2 ( úsek starostlivosti o mestskú zeleň ,čistoty a poriadku mesta, údržby dopravného značenia a údržby detských ihrísk )
✓ Vykonáva kontrolnú činnosť na zverenom úseku z dôrazom na kvalitu realizovaných prác, vedie potrebnú evidenciu
✓ Koncepčne zabezpečuje aktivity ohľadom revitalizácie mestskej zelene, navrhuje opatrenia a následne odstraňuje zistené nedostatky
✓ Organizačne zabezpečuje pravidelnú údržbu trávnatých plôch ako aj ich čistenie, údržbu dopravného značenia MK, prevádzkovú údržbu detských ihrísk
✓ Vykonáva inventarizáciu mestskej zelene, vydáva odborné stanoviska na úseku starostlivosti o verejnú zeleň
✓ Spracúva koncepčné materiály na zverenom úseku
✓ Vykonáva funkciu dispečera zimnej údržby v rámci interného rozpisu služieb

v zmysle kolektívne zmluvy

Zamestnávateľ zabezpečí všetky potrebné zaškolenia v prípade, že úspešný uchádzač nimi nebude disponovať, prípadne budú neaktuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, lesníctvo, krajinné inžinierstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

výhodou pre uchádzača budú aj zručnosti práce s motorovou pílou a schopnosť pracovať aj vo výške na plošine

Príspevková organizácia mesta Galanta zabezpečujúca činnosti na úseku správy a údržby majetku mesta, starostlivosti o zeleň, čistoty a poriadku a odpadového hospodárstva.
ID: 3281744  Megjelentetés dátuma: 6.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050