Údržbár - stolár

Technická univerzita v Košiciach

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
tarifný plat 480,- € + príplatky a odmeny až do výšky funkčného platu 750,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie stolárskych prác ( porez, frézovanie, lepenie a skladanie nábytku ),
- sklenárske práce,
- montáž plávajúcej podlahy,
- výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva,
- stavba a oprava montovateľných debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov,
- meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov,
- montovanie rôznych tesárskych výrobkov - strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.,
- udržiavanie a kontrolovanie technického stavu tesárskych výrobkov a konštrukcií,
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné zásahy a montáže.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

V rámci jej organizačnej zložky - Ústav výpočtovej techniky a Oddelenia prevádzky a integrácie informačných systémov na TUKE zabezpečujeme správu, vývoj a inovácie špecifických softvérových riešení, ktoré zastrešujú nosné služby a ich kooperáciu na univerzite. Našou snahou je zvyšovať kvalitu informácií, dát a procesov. Zlepšujeme efektivitu práce pre vybrané oddelenia na univerzite. Zjednotením jednotlivých sofvérových riešení a platforiem budujeme ľahko dostupné aplikačné prostredie pre zvýšenie komfortu práce a jednoduché vyhľadávanie informácií pre všetkých študentov, pracovníkov i verejnosť. Zhromažďujeme univerzitné údaje, optimalizujeme a štandardizujeme do spoločných dátových modelov pre následné využitie. Pre riadenie úloh a projektov využívame agilný projektový manažment.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3406509  Megjelentetés dátuma: 31.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: tarifný plat 480,- € + príplatky a odmeny až do výšky funkčného platu 750,- €