Office Manager

Technical Alloys a. s.

Miesto práce
Bidovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 500 EUR/mesiac400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rôzne administratívne práce, zručnost v PC programoch microsoft excel, outlook atd, plynulá znalosť anglického jazyka, komunikácia so zahraničnými klientmi, vystavovanie faktúr v programe Pohoda, nákup/predaj surovín do výroby, organizovanie logistiky, spolupráca s vedúcim výroby - plánovanie atď.

práca na polovičný uväzok s možnostou prechodu na plný uväzok, možnosti sebarealizácie a postupu vo funkcii, odmeny za dosiahnuté ciele

Informácie o výberovom konaní

žiadosti zasielat na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Priemyselná výroba a hutnícke spracovanie kovov do spájkovacieho priemyslu.
ID: 3782934  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 400 - 500 EUR/mesiac400