Samostatný účtovník

TECHCAR s.r.o.

Miesto práce
Riazanská 38, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva komplet - vystavovanie odberateľských faktúr a ich účtovanie, účtovanie dodávateľských faktúr, pokladničných dokladov, bankových výpisov, interných dokladov, vyhotovenie mesačných DPH, komunikácia s obchodnými partnermi, vybavovanie korešpondencie ako pošta, emailová komunikácia, ovládanie programov ako Microsoft Word, Excel, Money S3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Počet rokov praxe

10

komunikatívnosť, flexibilita, empatickosť

Spoločnosť TECHCAR s.r.o. pôsobí v oblasti leasingových spoločností.
ID: 3362371  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou