Administratívna pracovníčka v Back Office v spoločnosti Techcar

TECHCAR Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Riazanská 38, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide najmä o prácu s internou aplikáciou, vyhľadávanie informácií v registroch, prijímanie objednávok a administratívne spracovanie obhliadok. Práca s balíkom office a emailom.
Náplňou práce sú administratívne činnosti v kancelárii, kontrola a elektronické
spracovanie spisovej dokumentácie, spisovanie reportov,
komunikácia so zákazníkmi, poisťovňami a leasingovými spoločnosťami v minimálnej miere, spolupráca s internými technikmi našej spoločnosti.

Práca v príjemnom kolektíve

Zašlite nám prosím svoj životopis, ozveme sa Vám v priebehu 48 hodín v prípade, že prejdete prvým výberovým konaním, dostanete pozvanie na osobný pohovor. V prípade, že sa Vám neozveme do 48 hodín tak Vaša žiadosť bola posúdená ako nevyhovujúca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Spoločnosť TECHCAR Slovakia s.r.o. je oficiálnym partnerom poisťovní, poisťovacích a leasingových spoločností v oblasti vykonávania obhliadok, likvidácii škodových udalostí na úseku neživotného poistenia a preverovania motorových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, iné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Priateľské správanie
Lojálnosť
Tímovosť
Prozákaznícka orientácia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3437477  Megjelentetés dátuma: 14.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac