Obchodný zástupca, manažér pre Nitriansky kraj

TECH SOLUTION s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZákladný plat + percentá od obratu a zveľadenia regiónu. Horná hranica závisí na šikovnosti uchádzača. Platové podmienky vieme záujemcovi upraviť podľa dosiahnutých predošlých výsledkov a skúseností. Výhodou prax v obore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v pridelenom regióne
- starostlivosť a komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
- prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
- spracovanie cenových ponúk
- vedenie obchodnej agendy
- monitorovanie trhu, konkurencie a aktuálnych trendov
- organizovanie svojho pracovného času
- reportovanie obchodných aktivít
- pravidelné služobné cesty v rámci juhozápadného Slovenska
- plánovanie návštev

- super kolektív
- vianočná finančná odmena
- rekreačný poukaz
- príspevok do 3. piliera
- príspevky do sociálneho fondu
- stravné lístky vo výške 4,50 EUR
- služobné auto
- firemný telefón
- notebook
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia
- práca v úspešnej spoločnosti s 15 ročnou históriou
- zamestnanecké zľavy na produkty TECH SOLUTION

Žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom na [email protected] Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu s potvrdením, že "Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 súhlasíte so spracovaním osobných údajov (GDPR) ".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, vedomosti z oblasti zvárania vítané

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výborné komunikačné schopnosti, samostatnosť, reprezentatívne vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, ochota cestovať v rámci miesta práce ...

Spoločnosť s dlhodobou 17 ročnou tradíciou sídliaca v Nitre. Zaoberajúca sa predajom ručného náradia, zváračiek, nabíjačiek autobatérií, ochranných pracovných pomôcok, predajom zváracích prídavných materiálov a potrieb pre zváranie.
www.techsolution.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4190136  Megjelentetés dátuma: 25.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac