Solution Design Specialist

Tech Data Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacbonusová složka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to obohacujúce pracovať v spoločnosti, v ktorej VY robíte rozdiel!
Ak ste nadšení pre neustále sa meniaci priemysel IT a radi pracujete v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí založenom na spolupráci, budete prosperovať v spoločnosti Tech Data!
Pripojte sa k nášmu tímu a spojte svet so silou technológie!

Vaším úkolom bude:

Podporovať predajnú organizáciu pri budovaní a udržiavaní aktívnej zákazníckej základne a rozvíjaní nových obchodných príležitostí prostredníctvom návrhu a dodávky vysoko prispôsobených multitechnologických riešení.
Spolupracovať s koncovými používateľmi a predajcami, aby ste pomohli definovať vhodné multi-technologické riešenia zodpovedajúce potrebám zákazníkov.
Podpora interných a externých predajných tímov pri poskytovaní technických ponúk v súlade s dohodami o definovanej úrovni služieb (SLA).
Udržiavať technickú akreditáciu a rozvíjajte širšie znalosti odvetvia na vysoko kompetentnej úrovni.
Rozvíjať a spravovať vzťahy so zákazníkmi pomocou vhodných kontaktov.
Spoluvlastniť a projektovo riadiť technické prvky obchodných príležitostí k úspešnému uzavretiu.
Vykonavať návštevy stránok zákazníka (predajca a koncový používateľ).
Poskytňovať školenie o predaji a technickom zabezpečení interne predajným tímom spoločnosti Tech Data alebo externe predajnej základni
Komunikovať informácie o produkte a technológii príslušnému publiku.
Zaoberať sa každodennými požiadavkami na produkty / riešenia od interných / externých predajcov a predajcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Spoločnosť Tech Data spája svet prostredníctvom technológií. Naše kompletné portfólio produktov, služieb a riešení, vysoko špecializovaných schopností a odbornosti v oblasti technológií novej generácie umožňuje našim partnerom prinášať na trh produkty a riešenia, ktoré svet potrebuje k tomu, aby sa mohol spojiť, rásť a rozvíjať sa. Spoločnosť Tech Data sa umiestnila na 90. mieste v zozname Fortune 500® a už po jedenásti krát bola označená za jednu z najobdivovanejších spoločností na svete. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.techdata.com. Taktiež nás môžete sledovať na Twitteri, LinkedIn a na Facebooku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3999287  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac