Sales Representative - Technical / Sales Engineer

TEAMCONSULT SR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacPlat je vyskladaný z viacerých zložiek, ktoré zohľadňujú senioritu, skúsenosti, plnenie individuálnych a firemných cieľov, čím sa mzda môže od uvedenej sumy navýšiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a plnenie cieľov obratu a výsledkov
- starostlivosť o klientov v oblasti Slovenska resp. prideleného regiónu
- analyzovanie podmienok pre ideálne technické riešenia (ideálne schopnosť zachytiť ich vo forme nákresu)
- navrhnutie optimálnych riešení pohonov a automatizácie spolu s technickým oddelením
- akvizícia nových klientov, príprava ponúk a ich sledovanie
- obchodné jednania s klientmi udržiavanie dobrého vzťahového manažmentu
- efektívnosť v zmysle plánovania návštev a obchodných stretnutí
- práca a vypĺňanie interného CRM Systému, ktorý je veľkou oporou firmy
- sledovanie požiadaviek trhu, informácie posúvať na vývojové stredisko produktov
- individuálne úlohy strategického významu pre spoločnosť
- komplexná spolupráca s klientmi po obchodno - technickej stránke

- firemný automobil aj na súkromné účely (po dohode)
- stabilita a progres v kariére, interné školenia
- práca v inovatívnom technologickom prostredí
- flexibilita a možnosť individuálne si vyskladať si pracovný plán
- zázemie silnej zahraničnej spoločnosti z nemecky hovoriaceho prostredia
- zaškolenie v zahraničí (zoznámenie sa so všetkými oddeleniami )

Ak ste sa našli v popise osobnostných predpokladov, alebo Vás zaujala náplň práce a ste povahou obchodník s technickým chápaním, zašlite nám Váš životopis v cudzom jazyku na uvedenú mailovú adresu.
Kvôli veľkému záujmu budeme kontaktovať kandidátov, spĺňajúcich požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je rastúca zahraničná spoločnosť, poskytujúca technické riešenia šité na mieru pre svojich klientov. Títo sú z oblasti strojárstva, ale aj ostatných typov výrob (potravinarstvo, automotive) všade tam, kde je zapotreby "pohyb" strojov v rámci výrobného procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a spoľahlivosť kvôli veľkej miere organizácie vlastných činností
- otvorená osobnosť, ktorá sa vie presadiť, vzhľadom na potrebu robiť obchod a starať sa o klientov
- chápanie technických súvislostí, najmä v strojárstve, v oblasti pohyblivých častí, priemyselnej automatizácií
- schopnosť systematicky pracovať a logicky uvažovať
- presnosť, korektné obchodné postupy, prirodzená komunikatívnosť
- vedieť pomáhať klientom s prijímaním rozhodnutí
- dobré znalosti fyzikálnych veličín a ich súvislostí
- chuť učiť sa, zaujímať sa o technologické novinky a vidieť ich ako nové príležitosti

The Teamconsult company was founded in 1993 in the Czech Republic.

Our team consists of 10 consultants, all experts in the field of executive search and outplacement. We also have a background research department, and employ a number of in-house consultants with a background in psychology focused on outplacement.

We are on the leading edge in executive search and outplacement markets in the Czech Republic and Slovakia. The HR consultancy for specialists and managers with fluency in foreign languages is our core business. 90 per cent of our clients are foreign investors, most of them come from English / German speaking countries.

Since 2013, Teamconsult has been also the exclusive representative of the world-wide largest Career Star Group outplacement network in the Czech Republic and Slovakia – see www.careerstargroup.com.

Career Star Group has 770 branches in over 70 countries worldwide. In many countries, the outplacement business leader has become our partner in the network, e.g. von Rundstedt company in Germany or Penna in the UK.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2344157  Megjelentetés dátuma: 10.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac