Depot Supervisor / Trainer Nonfood

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude robiť Depot Supervisor / Trainer Nonfood v Tchibe?
- support pri nastavovaní procesov
- koordinácia otvárania depotov v SR
- koordinácia promoaktivít v SR a ČR
- administratívna podpora Depot Managera
- priame vykonávanie storecheckov depotov v SR
- monitoruje trh
- pravidelne reportuje

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.950 EUR brutto/mesačne (skladá sa z fixnej mzdy a mesačných bonusov)

Čo Tchibo ponúka zamestnancom?
- prácu v silnej, stabilnej a rastovo orientovanej spoločnosti s pôsobnosťou na celom Slovensku a čiastočne v Čechách a Poľsku
- možnosť postupného rastu a profesionálneho rozvoja
- profesionálne zaškolenie
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Dovoľujeme si vyhradiť právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozmenie.

Personálne oddelenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo by mal kandidát na tejto pozícii spľňať?
- mal by mať prax a skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu, vedúceho predajne, zástupcu vedúceho predajne v reťazcoch
- mal by byť spoľahlivý s vysokou mierou zodpovednosti
- praoktívny k plneniu stanovených cieľov
- motivovanosť dosahovaním cieľov
- time management, komunikačné zručnosti
- zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a flexibilita

Spoločnosť TCHIBO má vedúce postavenie na trhu s praženou, instantnou kávou, je nie len významným distribútorom kávy Tchibo, Eduscho, ale aj spotrebného tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prievozská 4
821 09 Bratislava
ID: 3792531   Megjelentetés dátuma: 21.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1.950 EUR brutto/mesačne (skladá sa z fixnej mzdy a mesačných bonusov)