Do novootvorenej krátkodobej predajne TCHIBO Martin OC Tulip hľadáme práve Teba (Predavač)!

TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na dobu určitú do 31.10.2020

Čo budete u nás na predajni robiť?
  • aktívne pristupovať k zákazníkovi
  • dokladať tovar na predajnej ploche
  • blokovať nákup zákazníkom
  • starať sa o chod predajne
  • prijímať tovar internetových objednávok zákazníkov
  • pripravovať internetové objednávky zákazníkom

Cafeteria - forma voliteľných benefitov

Kandidát by mal byť flexibilný pracovať podľa nami zadaných pracovných zmien.

V prípade záujmu svoje životopisy posielajte na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je Vašou výhodou?
  • ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
  • zdravotný preukaz
  • skúsenosti s prácou "na nohách"

Kto je Tchibo?
S Tchibo sa v našich končinách stretávame už od roku 1991. Vďaka úsiliu našich zamestnancov sa neustále rozvíjame. Značku Tchibo si každý spája najmä s kávou. A niet sa čomu čudovať, veď práve s receptúrami na výrobu kávy, ktoré sú prispôsobené chuťovému profilu, sme si s Tchibo získali vedúce postavenie. No keďže sa snažíme ulahodiť aj našim zákazníkom a rozvíjať sa, otvorili sme niekoľko predajní, kde ponúkame nielen skvelú kávu, ale aj iný spotrebný sortiment.

Pracuj s nami
Láka ťa práca v Tchibo? Za svoj úspech vďačíme najmä nadšeniu a obetavosti našich zamestnancov. Tchibo je rozmanité a ponúka zaujímavú a vzrušujúcu prácu v rôznych oblastiach. Vybrať si môžeš prácu v centrále, v niektorej z našich predajní alebo v kancelárii zahraničných pobočiek. Nech už si vyberieš čokoľvek, čakajú na teba nové výzvy každý deň a motivujúce a priateľské prostredie so super ľuďmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Kepencayová
E-mail: poslať životopis
ID: 3606500  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac