Brúsič

TC CONTACT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 29, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
14.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brúsenie kovov - kusová výroba, presné diely, k dispozícii sú 2 brúsky na plocho a 1 na guľato:
Brúska na plocho BPH 320A, TOS Holice, 300 x 1000, presnosť 0,004
Brúska na plocho FAVRETO, 700 x 500
Brúska na guľato BUA 250 / 630, TOS Holice, presnosť 0,002

Atraktívne finančné ohodnotenie s príplatkami za výkonnosť zamestnanca.

Informácie o výberovom konaní

Zamestnávateľ odpovie iba vybraným respondentom.
Ostatným uchádzačom prajeme veľa úspechov pri ďalšom hľadaní zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

STROJÁRSTVO

zákazková výroba, montáž a dodávky presných strojárenských dielcov, podskupín, jednoúčelových strojov a celkov určených pre komplexné technologické systémy v strojárskom a elektrotechnickom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3308053  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018