Odborný referent integrovaných manažérskych systémov (IMS)

TBB, a. s.

Miesto práce
Partizánska cesta 59, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
982 - 1 000 EUR/mesiac+ variabilné zložky mzdy, ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontroluje plnenie úloh a opatrení súvisiacich s udržovaním integrovaných manažérskych systémov (oblasť kvality, BOZP a ŽP)
- usmerňuje činnosť vedúcich zamestnancov v oblasti manažérskych systémov a zamestnancov zodpovedných za sledovanie a vyhodnocovanie ukazovateľov jednotlivých oblastí riadenia,
- definuje návrhy opatrení z auditov a kontrol,
- kontroluje plnenie stanovených nápravných opatrení a úloh,
- spolupracuje pri vypracúvaní Plánu auditov a Plánu kontrol z oblasti BOZP, OPP a ŽP na príslušný rok,
- spolupracuje pri procesoch monitorovania a zabezpečovania požiadaviek kľúčových zákazníkov,
- spolupracuje pri vedení centrálnej dokumentácie IMS v súlade s požiadavkami STN EN ISO 9001, 14001 a 45001.

- možnosť kariérneho rastu,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť práce na home office,
- možnosť samostatnej kancelárie,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- využívanie športových zariadení

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zašlite svoj profesijný životopis a žiadosť o zamestnanie na kontaktný e-mail. Do predmetu e-mailu prosím uveďte - Profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (manažment kvality), ekonomické, procesné riadenie , podnikové manažérske systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti manažérskych systémov výhodou,
- znalosť anglického jazyka je nutná,
- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť,
- zodpovednosť

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4028760  Megjelentetés dátuma: 4.1.2023  Alapbér (bruttó): 982 EUR/mesiac