Upratovačka

TBB, a. s.

Miesto práce
Partizánska cesta 59, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 EUR/hod.+ variabilné zložky mzdy, ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné a strojové umývanie a čistenie podláh, nábytku, sklenených plôch. Upratovanie výrobných a kancelárskych priestorov, pomoc pri vydávaní stravy zamestnancom

- práca v stabilnej spoločnosti,
- moderné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- popoludňajší príplatok nad rámec Zákonníka práce
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- ambulantná kúpeľná liečba,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- návšteva kultúrnych podujatí,
- využívanie športových zariadení

Vaše žiadosti spolu s priloženým životopisom posielajte na uvedenú poštovú alebo e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

výhodou je zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Kompletný tlačový servis.
Moderný tlačiarenský podnik so zabehnutou výrobou a vysokým podielom exportu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3778298  Megjelentetés dátuma: 18.3.2021  Alapbér (bruttó): 3,82 EUR/hod.