Operations Specialist Junior v Bolt Košice

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2019-10-15
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne hľadáme energického Operations Špecialistu, ktorý sa pripojí do nášho tímu a zaistí našim užívateľom v Košiciach tú najlepšiu skúsenosť z každej Bolt jazdy.
Chceš sa učiť od tých najlepších? Pripoj sa k Bolt!

Hľadáme kolegu na čiastočný úväzok, ideálne študenta, ktorý chce získať množstvo skúseností už počas štúdia! A môže sa stať, že sa nám budeš páčiť tak, že si ťa po škole necháme na plný úväzok, na niektorej z pozícií v našom tíme.

Budeš:
-Hlavný kontakt pre všetkých nových a súčasných partnerských vodičov v Košiciach
-Zaisťovať to, aby zaregistrovaní vodiči mohli čo najskôr začať jazdiť
-Pomáhať záujemcom o jazdenie pre Bolt
-Organizovať stretnutia s partnerskými vodičmi a záujemcami o jazdenie pre Bolt
-Komunikovať osobne s vodičmi, ktorí sa prídu poradiť behom konzultačných hodín
-Monitorovať nových vodičov a vzdelávať ich
-Zbierať spätnú väzbu od partnerských vodičov a reportovať ju centrále v Prahe
-Vymýšľať nápady a kampane, ktoré budú týchto vodičov motivovať k jazdeniu

Ponúkame:
-Plat 7€/hod
-Príležitosť pracovať pre jeden z najrýchlejšie rastúcich startupov, ktorý mení dopravný priemysel po celom svete
-Žiadne korporátne maniere. Chceme sa prácou baviť, a to isté čakáme od Teba!
-Možnosť spolupracovať s našim super motivovaným a talentovaným mladým tímom

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceme aby si mal/a:
-Skvelé komunikačné schopnosti
-Analytický mindset a vedel/a rozhodnutia podložiť dátami (Excel skills sú plusom)
-Veľa energie aby si sa nezastavil/a po 20 problémoch denne
-Výbornú písanú a hovorenú slovenčinu a angličtinu
-Chuť s nami spoločne meniť spôsob, akým sa ľudia pohybujú po mestách a neustále náš projekt svojimi nápadmi posúvať dopredu
-Zmysel pre humor :)

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3767752  Megjelentetés dátuma: 19.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7 - 8 EUR/hod.