Bolt Ambasádor

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikujete rád s ľuďmi a hľadáte možnosť vysokého zárobku a absolútnej flexibility? Staňte sa Bolt Ambasádorom a zarábajte získavaním vodičov na Slovensku pre medzinárodnú platformu Bolt. Za každého vodiča získate 150€. Je iba na Vás ako budete vodičov získavať. Osobne, či na sociálnych sieťach? Je to na Vás! Zaregistrujte sa cez formulár ako Ambasádor a príďte na nezáväznú schôdzku, kde Vám všetko vysvetlíme.

AKÝ JE POSTUP
Hneď ako sa zaregistrujete, do niekoľkých dní dostanete informácie s ďalším postupom.
Zaregistrujte sa zde: https://forms.gle/55xetN4PhbBaYaTQ7

- Práce je absolútne flexibilná, môžete zarábať kedy chcete
- K ničomu Vás neviažeme, žiadne povinné hodiny ani počty vodičov, ktorých musíte získať. Nechcete pracovať, nemusíte!
- Je len na Vás ako budete vodičov zháňať! Cez internet, či osobne v meste. Je to len na Vašej kreativite
- Začať môžete hneď potom, čo nás navštívite na rýchlej osobnej schôdzke. Termín Vám dáme vedieť
- Vysoké zárobky, 150€ za jedného privedeného vodiča, tj. 1500€ len za 10 získaných vodičov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3763889  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019