Dispečer

VB Group Slovakia a.s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň junior dispečera VB Taxi je zameraná na:
- vybavovanie telefonických objednávok a obsluhovanie informačného systému
(nepoužívame vysielačky)
- zadávanie objednávok vozidlám
- vyhodnocovanie aktívnych objednávok
- strategické presúvanie vozidiel
- kontrola vodičov na pracovnej smene
- evidencia udalostí

- mimoriadne atraktívna a úplne odlišná práca v odbore dopravy,
- zvyšovanie odmeny v závislosti od dĺžky pôsobenia vo firme
- kompletné zaškoľovanie a pravidelné doškoľovanie
- benefitný program
- priateľský kolektív a silná podpora
- teambuildingové aktivity
- bonus na využívanie služieb VB Taxi

Ponúkame stabilnú prácu v Bratislave s atraktívnym finančným ohodnotením a garantovanou výškou mesačného príjmu. Všetko, čo potrebujete je chuť pracovať, snaha naučiť sa niečo nové, organizačný talent a zmysel pre rýchle a efektívne riešenie neočakávaných situácií. Nemusíte mať obavy z nedostatku pracovných skúseností v tejto oblasti či neznalosti ulíc Bratislavy, čo ešte neviete sa naučíte a vo všetkom Vám bude nápomocný riadiaci systém a Vaši ústretoví spolupracovníci.

Ak ešte nemáte skúsenosti s prácou na živnosť, radi zodpovieme Vaše otázky a pomôžeme s jej založením či vedením účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rýchlo nadobudnúť znalosť Bratislavy
- schopnosť rýchlo pracovať s počítačom
- spoľahlivosť, korektnosť a dochvíľnosť
- slušné a príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ochota pomáhať zákazníkovi
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- prispôsobenie sa výkonu činnosti (služba sa poskytuje 24/7, vrátane sviatkov)
- anglický jazyk podmienkou

VB Taxi - výhodne a bezpečne.
Od roku 2014 sme na slovenskom trhu inovátori v oblasti individuálnej prepravy osôb. Rastieme a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Maximálna korektnosť, transparentnosť a orientácia na spokojnosť zákazníkov a vodičov je pre nás prvoradá.
Pridaj sa k tímu najobľúbenejších vodičov v Bratislave!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2758598  Megjelentetés dátuma: 27.2.2020