Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Staňte sa kuriérom (food delivery) WOLT!

TAXI 24 SK - T&CS s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

v mestách Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Banská Bystrica, Zvolen, Žilina, Liptovský Mikuláš, Martin, Prievidza, Poprad, Prešov a Košice!!
Stačí ti auto, motorka, bicykel, escooter!
Wolt je platformou, ktorá ti umožňuje zarábať super peniaze, kedykoľvek ti to vyhovuje .
Ako partnerský kuriér si svojím vlastným šéfom a zarábaš rozvozom objednávok z lokálnych podnikov zákazníkom . Môžeš rozvážať po večeroch, pár hodín cez obedy, alebo v akýkoľvek čas si praješ.
Stačí ti Smartfón a dopravný prostriedok, podľa tvojho výberu ️ (bicykel, skúter alebo auto).
Ak hľadáš flexibilitu a skvelé zárobky tak si na správnom mieste ✔️

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kuriér (food delivery) Wolt

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

zdravotný preukaz nevyhnutný

Sprostredkovateľ zamestnania za úhradu

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4423517  Megjelentetés dátuma: 13.9.2022  Alapbér (bruttó): 100 EUR/mesiac