Ekonóm, účtovník

TAX COMPANY, k.s.

Miesto práce
Špitálska 6, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ASAP
od 1600,00 EUR Brutto (finálna úroveň mzdy v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- Príprava štvrťročnej a ročnej účtovnej závierky
- Kontrola podkladov a príprava všetkých typov daňových priznaní, štatistických výkazov
- Evidencia a účtovanie faktúr a interných dokladov
- Účtovanie a evidencia krátkodobého a dlhodobého majetku
- Vedenie a účtovanie pokladne, bankových účtov
- Účtovanie miezd
- Zodpovednosť za inventúru majetku a zásob
- Komunikácia s audítorom, právnikom, správcom dane a ďalšími inštitúciami

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- stabilné zamestnanie
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- príspevok na rekreáciu, odmeny
- obedy a stravné lístky nad rámec ZP
- spoločenské akcie (teambuilding)

Ak spĺňate uvedené požiadavky a táto ponuka Vás zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

- Požadujeme znalosť zákona o DPH, zákona o dani z príjmov a ostatných súvisiacich zákonov
- Znalosť práce s programom OMEGA, program OLYMP výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a lojálnosť
- Analytické myslenie, bezúhonnosť
- Táto pozícia nie je vhodná pre absolventa
- Minimálne 5 rokov praxe v odbore

daňové a účtovné poradenstvo, vedenie účtovníctva
ID: 3738377  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600,00 EUR Brutto (finálna úroveň mzdy v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)