Vodič B - FRONERI ,rozvoz chladeného a mrazeného tovaru BA a okolie

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
600 EUR/mesiaczákladná mzda 600, - EUR + 600,- EUR variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz potravinárskeho tovaru pre odberateľov podľa plánovanej trasy v regióne BA, zodpovednosť za včasnú vykládku, odovzdávanie dodacích listov odberateľom, inkaso tržieb v hotovosti.
Práca začína skoro ráno medzi 04:00 až 6:00, ale končí na obed cca o 12:00 - 13:00 - záleží na šikovnosti a zručností. Po osvedčení sa možnosť na trvalý pracovný pomer.

- Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA do výšky 16% z ceny vozidla
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY
- Možnosť kariérneho postupu

Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po výberovom procese, ktorý sa uskutoční v Bratislave.
O termíne budú uchádzači informovaní telefonicky vopred.

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie

Pracovnú ponuku VODIČ obsadzujeme pre našu skupinu TAURIS GROUP so sídlom v Rimavské Sobote .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nutné požiadavky:
- VP B
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- čistý výpis z registra trestov
- kultivované vystupovanie
- ústretový prístup k zákazníkom
- zodpovednosť k práci a lojalita k zamestnávateľovi

Doplňujúce požiadavky, ktoré sú výhodou:
- znalosť regiónu - Bratislava
- dobrá orientácia na cestách

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3930724  Megjelentetés dátuma: 10.7.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac