Junior mzdový účtovník - absolvent

TAURIS, a.s.

Miesto práce
TAURIS a.s., Potravinárska 6, Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou
700 - 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy minimum od 600,- €/mesiac + mesačné bonusy v závislosti od nadobudnutých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových mladých kolegov, absolventov VŠ , ktorí by obsadili juniorskú pozíciu mzdového účtovníctva. Zaškolenie a tréning po nástupe je samozrejmosťou.

-práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
-bohatý sociálny program
-odborne školenia
-odmeny pri pracovných a životných výročiach
-mimoriadne odmeny za výnimočný výkon a prínos pre firmu alebo originálne nápady
-Vianočné a veľkonočné balíčky
- príspevok na rekondíciu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého kolegu s analytickým myslením, tímového hráča, iniciatívneho, precízneho a zodpovedného, ktorý je ochotný učiť sa novým veciam. Prax 1-2 ročná je vítaná, ale prijali by sme aj absolventa vysokej školy ekonomického smeru.

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3694115  Megjelentetés dátuma: 14.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy minimum od 600,- €/mesiac + mesačné bonusy v závislosti od nadobudnutých skúseností