Obchodný zástupca gastro pre lokalitu Bratislava a okolie

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 600,- € + bonusy, provízia z obratu, dosiahnutá mzda od 1.200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s odberateľmi, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, práca v teréne, predaj rýchloobrátkového tovaru

- Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Odborné školenia
- Odmeny pri pracovnom a životnom výročí
- Mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- Podujatie pre zamestnancov "DEŇ TAURISGROUP"
- Vianočné a veľkonočné balíčky
- Masáže
- Príspevok na rekondičný pobyt
- Služobný automobil, notebook, mobilný telefón

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- silné obchodnícke zručnosti, zodpovednosť, dôslednosť
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- skúsenosť s obchodovaním rýchloobrátkového tovaru
- reprezentatívne vystupovanie
- ochota cestovať v rámci SR
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
. bydlisko v rámci regiónu
- ovládanie maďarského jazyka výhodou

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3522295  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 600,- € + bonusy, provízia z obratu, dosiahnutá mzda od 1.200,- €