Vodič nákladného motorového vozidla

Tauber s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
10.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 +prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie nákladného motorového vozidla, nakládka a vykládka materiálu hydraulickým žeriavom, obsluha hydraulického nakladača Atlas, obsluha vysokozdvižného vozíka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

5

Firma Tauber s.r.o. pôsobí od roku 1991 v Spišskej Novej Vsi ako firma zaoberajúca sa výstavbou, opravami a rekonštrukciou striech budov bytovej, komunálnej aj priemyselnej výstavby v remeslách: tesár, izolatér, klampiar, pokrývač.
Počas svojej pôsobnosti si spoločnosť postupne získala širokú klientelu a dobré meno na celom území Slovenska.
V roku 1994 došlo k rozšíreniu stavebnej činnosti o obchodnú, zaoberajúcu sa predajom strešných krytín, príslušenstva a doplnkov. V tejto oblasti je spoločnosť autorizovaným predajcom viacerých významných značiek strešných systémov.
V roku 1997 spoločnosť zahájila piliarskú výrobu, t.j. porez mäkkej a tvrdej drevnej hmoty pre stavbu krovov a drevených konštrukcií, ktorá je úspešne prevádzkovaná dodnes.
V rokoch 2007-2009 spoločnosť investovala do technológií (CNC drevoobrábací stroj Covertek, štvorstranná fréza SCM superset XL, linka na výrobu priehradových väzníkov Stromab CT600, zariadenie na výrobu lepených profilov) umožňujúcich komplexné spracovanie dreva pre stavebné účely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3385548  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 +prémiové ohodnotenie