Booker lyžiarska škola - Tatry Motion Jasná Nízke Tatry

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
november 2021
4,3 - 6,3 EUR/hod.mzda od 4,30 - 6,30 Eur/hodina, (v závislosti od zručností, praxe atď. ) SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj lyžiarskych a snowboardových lekcií
- rezervácie lyžiarskych a snowboardových lekcií
- predaj doplnkového tovaru
- predaj doplnkového rentalu
- práca s registračnou pokladňou a hmotná zodpovednosť za zverenú hotovosť
- komunikácia so zákazníkmi lyžiarskeho strediska
- vybavovanie požiadaviek zákazníkov v rámci lyžiarskej školy
Práca na zimnú sezónu. V prípade potreby poskytujeme ubytovanie priamo v Jasnej.

Práca v atraktívnom horskom prostredí v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry (sever & juh), v mladom dynamickom kolektíve s bohatým sociálnym programom pre zamestnancov.
Ponúkame Ti:
- SKIPASS a AQUAPASS pre Teba + 2. osobu
- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion a MNOHO ďalších výhod.
Práca na zimnú sezónu.
V prípade potreby poskytujeme ubytovanie priamo v Jasnej.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou na našu emailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom pracovného pohovoru.
V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie sa môže pohovor realizovať cez skype, resp. cez Microsoft Teams.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- užívateľská úroveň Microsoft Office (Excel, Word)
- znalosť práce s registračnou pokladňou
- jazykové znalosti: Anglický jazyk – na úrovni mierne pokročilý (B1), Ruský jazyk - Začiatočník (A2)
Ďalšie predpoklady:
- profesionálne vystupovanie a príjemné, priateľské správanie ku klientom lyžiarskej školy
- pracovný entuziazmus
- flexibilita
- ochota pracovať a učiť sa nové veci
- empatia
- schopnosť sebareflexie
- odolnosť voči stresu
- aktívny prístup k práci
- vysoká miera zodpovednosti pri práci
- asertivita

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4183892  Megjelentetés dátuma: 15.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4,3 EUR/hod.