Operatívny nákupca

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
marec 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia operatívneho nákupcu je zriadená v rámci centrálneho nákupu a zastrešuje všetky strediská z hľadiska spracovania nákupných požiadaviek a vystavovania objednávok na zmluvných dodávateľov v určených nákupných kategóriách (spotrebný materiál, tovar). Účelom role operatívneho nákupcu je zefektívnenie a zabezpečenie transparentnosti procesu P2P (procure to pay) v rámci skupiny TMR.
Popis práce a zodpovednosti:
• Konsoliduje nákupné požiadavky v rámci celej spoločnosti
• Vystavuje a administruje nákupné objednávky na zmluvných dodávateľov
• Spracováva doklady súvisiace s jednotlivými fázami P2P
• Rieši prípadné nezrovnalosti v P2P procese
• Vykonáva pravidelný reporting (spend analysis)
• Nastavuje nákupné procesy P2P
• Komunikuje so žiadateľmi a príslušnými oddeleniami
• Komunikuje s dodávateľmi na operatívnej úrovni
• Zodpovedá za formálnu správnosť nákupných dokladov
• Zodpovedá za aplikáciu a dodržiavanie určených nákupných pravidiel v procese P2P
• Zodpovedá za dodržiavanie obchodných podmienok v dodávateľsko-odberateľských vzťahoch
• Zodpovedá za správne a náležité využívanie nákupných systémov v procese P2P

Ponúkame:
• prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
• priestor na sebarealizáciu v oblasti zavádzania nových postupov a procesov P2P
• práca v energickom a dynamickom kolektíve
• možnosť rozvoja profesionálnych zručností a vedomostí
• súčasť projektového tímu pracujúceho v rôznych oblastiach nákupu
• rozsiahly sociálny program spoločnosti TMR ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod, zamestnanecké pobyty, teambuildingy, účasť na interných a externých školeniach atď.)
Neposkytujeme ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

operatívny nákup

Počet rokov praxe

2

Do dynamického tímu centrálneho nákupu hľadáme posilu pre zabezpečenie rozvoja operatívneho nákupu a administrácie nákupných procesov P2P (Procure to Pay).
Ak máš skúsenosti, zmysel pre spoluprácu a odvahu ísť do nových vecí, táto ponuka je určená pre teba!
Základné kompetencie uchádzača:
• chápanie nákupu ako významnej funkcie pre vytváranie pridanej hodnoty a získavania konkurenčnej výhody pre firmu
• organizačné schopnosti
• silná pro-zákaznícka orientácia
• schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
• etické zásady
• komunikatívnosť a pozitívny postoj k zmenám, flexibilita
• pro-aktívnosť a jasný záujem o profesionálny rozvoj
• kreativita
• tímový hráč
Požadujeme:
• 2-3 ročné skúsenosti s operatívnym nákupom
• proaktívny prístup k realizácii úloh s vysokou mierou samostatnosti
• znalosť P2P procesu•práca so systémom pre P2P. Výhodou - SAP MM, SPIN, BlueGastro, myWAC
• Excel - pokročilý
• znalosť poľského a nemeckého jazyka výhodou

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3871468  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac