Kuchár / Hotel FIS*** na Štrbskom Plese

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacod 800 € základná mzda brutto / finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky + štvrťročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Samostatná príprava jedál teplej a studenej kuchyne.
2.) Zabezpečuje určený servis a štandard pri príprave jedál.
3.) Kontrola skladových zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu.
4.) Dodržiava všetky požiadavky dané HACCP a jednotné zásady prípravy jedál so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb atď.

Staň sa súčasťou tímu hotela FIS*** na Štrbskom Plese a získaj skvelú prácu na horách s množstvom benefitov.

Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame Ti:
-Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
-Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

K danej pozícii POSKYTUJEME UBYTOVANIE.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Stredoškolské vzdelanie v odbore podmienkou, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, pracovitosť, samostatnosť, zručnosť, ústretovosť, teamový hráč, dobrý zdravotný stav a pozitívny vzťah k horám.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3868379  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac